Gsm 1: ( 0506 ) 871 11 44
Gsm 2: ( 0530 ) 120 47 97
Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Websitemize Hoşgeldiniz

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Parapsikoloji Nelerle İlgilenir

Kudret Eli Parapsikoloji Merkezi

Uluslar Arası Parapsikoloji Merkezi

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü

Dünyanın En Özel Parapsikoloji Sistemi

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, Sahanın En Güçlü ve Bu İlimlerin Çözümünde Lider

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolümüzle, Tüm Negatif Kaynaklı Sorunlarınız Çözüme Ulaşır.

En Özel Prapsikoloji Sistemi

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi, Çözümsüz Olarak Adlandırılan Paranormal, Parapsikolojik Konuları İnceleyen, Araştıran ve Çözen Güçlü Bir Sistemdir.

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Kadim Türk Kam, Rus, Çin, İngiliz ve Daha Fazla Ekoller de İçermektedir.

Parapsikoloji Nelerle İlgilenir

Parapsikoloji, insanın sıra dışı yeteneklerini ve ruhsal özelliklerini araştıran bir bilim dalıdır. Parapsikoloji, görme, duyma, tatma ve dokunma gibi duyuların dışında doğaüstü olayları inceleyen alandır. Parapsikoloji, telepati, duru görü, telekinezi, ölümden sonra yaşam gibi paranormal fenomenlerin deneysel yöntemlerle incelenmesini amaçlar.

Parapsikolojinin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Antik çağlarda bu tür olaylar şeytanla ilişkilendirilir veya tanrısal kabul edilirdi. Orta çağda ise cadı veya büyücü olarak adlandırılan insanlar idam edilirdi. 19. yüzyılda ise mesmerizm ve spiritüalizm akımları parapsikolojiye ilgi uyandırdı. 20. yüzyılda ise parapsikoloji bir bilim dalı olarak üniversitelere girdi ve çeşitli araştırma kurumları kuruldu.

Parapsikolojinin ilgilendiği konular çok çeşitlidir. Bunlardan bazıları şunlardır: - Telepati: Zihin okuma veya zihinsel iletişim olarak da bilinen telepati, bir kişinin başka bir kişinin düşünce veya duygularını algılamasıdır.

- Duru görü: Uzaktaki veya gizli olan nesne veya olayları zihinde görme yeteneğidir.

- Telekinezi: Enerji ile cisimlerde, genleşme, çıtırdama, titreşim ya da hareketlerin açığa çıkması halidir.

- Ölümden sonra yaşam: Bedensel ölüm sonrasında ruhun varlığını sürdürmesi ve başka bir boyutta yaşamasıdır.

- Reenkarnasyon: Ruhun bedenden ayrıldıktan sonra başka bir bedene geçmesi ve yeni bir hayat sürmesidir.

- Prekognisyon: Gelecekte olacak olayları önceden bilmek veya tahmin etmektir.

- Postkognisyon: Geçmişte olmuş olayları zihinde canlandırmak veya hatırlamaktır.

- Aura: Canlı varlıkların çevrelerinde yaydıkları elektromanyetik enerji alanıdır.

- Çakra: Vücutta bulunan enerji merkezleridir. Her çakranın farklı bir rengi ve fonksiyonu vardır.

- Hipnoz: Bir kişinin bilinçaltına ulaşmak ve onu istenen yönde etkilemek için kullanılan bir yöntemdir.

Gerçek bilim insanları ise parapsikolojiyi ciddiye alır ve psişik yeteneklerin varlığını kanıtlamak için çalışır. Parapsikolojinin amacı, insanın doğasını ve evreni daha iyi anlamak ve açıklamaktır.

Parapsikoloji, normal bilimsel açıklamaların dışında kalan psişik olaylar ve fenomenlerle ilgilenen bir bilim dalıdır. Parapsikoloji, telepati, medyumluk, reenkarnasyon, astral seyahat gibi konuları araştırır. Türkiye'nin en iyi metafizik uzmanı insanların ruhsal ve bedensel sağlığını iyileştirmek, hayatlarını değiştirmek ve ilahi tecellileri yaşamak için eğitim ve şifa seansları vermektedir.


Kudret Eli Metafizik

Metafizik Parapsikoloji

Ali Cihan

Gsm : 0506 871 11 44

Türkiye'nin En İyi Metafizik UzmanıKudret Eli Parapsikoloji Ekolü, Sahanın En Güçlü ve Bu İlimlerin Çözümünde Lider, Parapsikolojik Analiz, Şifa, Çözüm ve Farkındalık Merkezidir.

Kadim Bilgiler Işığında Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, yüksek frekanslı şifa, arınma, farkındalık bilgeliğidir.

25 Yıllık Deneyim, Bilgi ve Tecrübe

Uzun Yılların Birikimi ile Kişiye Özel yada Toplu Seanslar ve Danışmanlıklar ile Çalışmalarımız Sonuç Odaklı ve Kalıcıdır.

Uluslar Arası Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi

Kudret Eli Parapsikoloji Sistemi Uluslar Arası Düzeyde Araştırma, Uygulama, Şifa ve Eğitim ve Seminerler Vermektedir.

FAALİYETLERİMİZ

Türkiye'de Parapsikoloji Uzmanları

Türkiye'de Parapsikoloji Uzmanları

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, Türkiye'de parapsikoloji alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 25 yılı aşkın süredir metafizik, parapsikoloji, bioenerji ve ruhsal şifa alanlarında derin ilimlerle ruhsal metafizik, parapsikoloji ve bioenerji alanlarında da şifa sağlanmaktadır.

Parapsikoloji Nedir

Parapsikoloji Nedir

Parapsikoloji, insanın normal dışı algı ve etkileşim yeteneklerini inceleyen bir bilim dalıdır. Parapsikoloji, psişik fenomenleri doğaüstü olarak değil, doğanın bir parçası olarak kabul eder ve bunları bilimsel yöntemlerle araştırır. Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, insanın doğuştan sahip olduğu ama farkında olmadığı veya unuttuğu psişik yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan bir sistemdir.

Parapsikolog Ne Demek

Parapsikolog Ne Demek

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, Kudret Eli Metafizik Sistemi'nin bir parçasıdır. Bu ekol, parapsikolojiyi normal dışı olayların deneysel araştırması olarak tanımlar. Parapsikolog ise, insanın psişik yeteneklerini ölçmek, anlamak ve geliştirmek için bilimsel yöntemler kullanan kişiye denir.

Metafizik ve Parapsikoloji

Metafizik ve Parapsikoloji

Parapsikoloji insanın psişik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflerken, metafizik insanın ruhsal gelişimini hedefler. Parapsikoloji ve metafizik birbirine zıt değil, tamamlayıcı alanlardır. İnsan hem parapsikoloji hem de metafizik ile kendini tanıyabilir ve hayatını iyileştirebilir.

Parapsikoloji Eğitimi

Parapsikoloji Eğitimi

Parapsikoloji eğitimi almak isteyenlerin meraklı, sorgulayıcı ve açık fikirli olmaları gerekir. Parapsikoloji eğitimi almak isteyenlerin aynı zamanda bilimsel de açık olmaları da önemlidir.

Kadim Parapsikoloji Nedir

Kadim Parapsikoloji Nedir

Kadim parapsikoloji, insanın doğaüstü yeteneklerini ve ruhsal özelliklerini araştıran eski bir bilim dalıdır. Kadim parapsikoloji, telepati, durugörü, telekinezi, çakra, aura gibi psişik fenomenleri incelemiş ve bunların nasıl geliştirilebileceğini öğretmiştir. Kadim parapsikoloji, günümüzdeki parapsikolojiden farklı olarak, psişik yetenekleri doğal olayları açıklamak için değil, ruhsal gelişim için kullanmıştır.

Parapsikoloji Nasıl Yapılır

Parapsikoloji Nasıl Yapılır

Parapsikoloji nasıl yapılır yada uygulanır sorusunun cevabı aslında tek bir cümle ile anlatılması kolay değildir. Parapsikoloji için öncelikle bu konulara ilgi duymak ve araştırmak gerekir. Parapsikoloji için kişinin belli bir yetenek veya doğuştan gelen bir özelliğinin de olması gereklidir. Çeşitli teknikler ve egzersizler ile de yeteneklerini geliştirmeye çalışabilirler.

Parapsikoloji Nelerle İlgilenir

Parapsikoloji Nelerle İlgilenir

Parapsikoloji, paranormal olayları deneysel yöntemlerle inceleyen bir bilim dalıdır. Parapsikolojinin ilgilendiği konular arasında telepati, durugörü, psikokinezi, ölümden sonra yaşam gibi duyu organlarının algılayamadığı fenomenler bulunur. Parapsikoloji, modern bilimin kabul etmediği ve açıklayamadığı olayları araştırır.

Parapsikoloji Uzmanı Ne Yapar

Parapsikoloji Uzmanı Ne İş Yapar

Kudret Eli Parapsikoloji uzmanları, kişinin ruhunda farklı bir pencere açılmasını sağlayarak, yaşam enerjisini daha farklı bir yönde kullanmasına sevk edecek bilgi ve donanıma sahip kişilerdir.

Parapsikoloji Enerji Nedir

Parapsikoloji Enerji Nedir

Parapsikoloji enerji, evrenin gizemli yasalarına uygun olarak çalışır. Bu enerji, insanların ruhsal yeteneklerini ortaya çıkarmak ve düşünce gücüyle maddeler üzerinde etki yapmak için kullanılabilir. Parapsikoloji, özel laboratuvarlarda yapılan deneylerle bu enerjinin varlığını ve işleyişini araştıran bir bilim dalıdır. Parapsikoloji enerji, aynı zamanda negatif enerjilerden arınma, astral seyahat gibi çeşitli alanlarda da kullanılabilir.

Parapsikoloji Yeni Başlıyanlar İçin

Parapsikoloji Yeni Başlıyanlar İçin

Telekinezi, Çakra, Duyu algı ötesi, Aura, Telepati gibi konular parapsikolojinin ilgi alanlarıdır. Parapsikoloji, insanın sıra dışı yeteneklerini ve ruhsal özelliklerini araştıran bir bilim dalıdır. Parapsikoloji, bilimin sınırlarını zorlayan ve insanın potansiyelini keşfetmeye çalışan bir alandır.

Parapsikoloji Neye Yarar

Parapsikoloji Neye Yarar

Parapsikoloji size birçok fayda sağlar Parapsikoloji sayesinde kendinizi daha iyi tanıyabilir, zihninizi geliştirebilir, stresi azaltabilir, yaratıcılığınızı arttırabilir, hayatınızda olumlu değişimler katabilirsiniz. Parapsikoloji aynı zamanda evrenin gizemlerini keşfetmenize ve hayatın anlamını bulmanıza da yardımcı olabilir.

Kudret Eli Parapsikoloji Ekolü, Hayatınızdaki Sorunları En Kapsamlı Analizler ile Çözer.

Parapsikolog

Kudret Eli Parapsikoloji ve Metafizik Sistemi İnsan Hayatını Etkileyen Tüm Negatif Etkilerin Sebeplerini Doğru Tespit Ederek Sonuç Odaklı Çalışmalar Yapar.

Türkiye'deki Parapsikoloji Uzmanları

Kudret Eli Öğretileri ile Frekansınızı Arttırabilir, Şifalanabilir, Eğitim Alarak da Öze Yolculuk Kavramı ile Yaşamınızı Çok Daha İyi Hale Getirebilirsiniz.

Türkiye'nin Parapsikoloji Uzmanı

Parapsikoloji

Parapsikoloji

Parapsikoloji, duyular-dışı algılama, psikokinezi, ölümden sonra yaşam gibi paranormal olayları deneysel yöntemlerle araştıran bir bilim dalıdır. Parapsikoloji, Yunanca "bilinmeyenin ötesindeki psikoloji" anlamına gelen "para" ve "psikoloji" kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Parapsikoloji kısaca "ruh bilimi" olarak da tanımlanabilir.

Parapsikoloji Üniversiteleri

Parapsikoloji Üniversiteleri

Parapsikoloji, paranormal olayların bilimsel olarak incelenmesi alanıdır. Parapsikoloji eğitimi veren okullar, özellikle telepati, durugörü, psikokinezi gibi psişik fenomenleri araştıran akademik kurumlardır. Parapsikoloji eğitimi veren okulların sayısı dünyada çok fazla değildir. Avrupa'da parapsikoloji dalının bulunduğu bazı üniversiteler vardır.

Parapsikolog Nasıl Olunur

Parapsikolog Nasıl Olunur

Parapsikolog olmak isteyenlerin öncelikle parapsikoloji nedir ve hangi alanlarla ilgilendiğini bilmeleri gerekir. Parapsikoloji, insanların sıra dışı yeteneklerini ve olağanüstü olayları inceleyen bir bilim dalıdır. Parapsikoloji eğitimi veren okullar ve kurumlar dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunmaktadır. Parapsikoloji eğitimi alanlar parapsikolog unvanını alırlar. Gerçek parapsikologlar, parapsikolojik fenomenleri araştırarak insanlığa yeni bilgiler sunabilirler.